agnieszka betkowska

Agnieszka Bętkowska

 

Agnieszka Bętkowska jest założycielką i CEO A&P Estate Group. A&P Estate group powstało z jej zamiłowania do piękna i poczucia estetyki. Z wartości jaką widzi w budowaniu długofalowych kontaktów międzyludzkich, radości życia, poszukiwaniu nowych wyzwań i potrzeby ciagłego rozwoju. Wcześniej zawodowo była związana z pracą w międzynarodowych korporacjach.

Jej wieloletnie doświadczenie w pracy managera i coacha sprawia, że patrzy na każdego człowieka i jego potrzeby w zindywidualizowany sposób.

W swojej pracy wykorzystuje umiejętności interpersonalne, negocjacyjne i zarządcze, zapewniając najwyższy poziom wsparcia dla swoich klientów.

Jej pasją jest poszukiwanie wyzwań i ciągły rozwój co znajduje odzwierciedlenie w ukończonych przez nią uczelniach.

N

UAM Chemia, WSHiG Zarządzanie i Marketing

N

Studia Podyplomowe UE: Marketing strategiczny, Psychologia w Biznesie,

N

Coaching Menedżerski.Nowoczesne narzędzie do rozwoju osobistego zespołu i organizacji

N

International Practitioner Business Coach (Norman Benett Academy, European Mentoring & Coaching Council, European Quality Award).

Agnieszka w swoim stylu życia łączy ponadczasową klasykę z nowoczesnością. Dbałość o każdy najmniejszy szczegół, konsekwencja i dynamiczna osobowość pozwalają jej osiągać wyznaczone cele.

Etyka i profesjonalizm to dla niej kluczowe aspekty zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym. Agnieszka jest aktywnym członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Pracuje w oparciu o numer licencji 26229 Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Agnieszka Bętkowska-Kabacińska
Founder/CEO A&P Estate Group